Bursa'de bir organizasyonunuz var. Masa, sandalyeye ihtiyacınız var ! Sorun değil, hemen çözelim… Bir telefon ile Bursa'nin neresinde olursanız olun, Masa ve sandalye adeti önemli değil, dileğiniz adette masa, sandalye kiralama hizmetimiz mevcuttur. Hizmetlerimiz arasında Bursa sandalye kiralama, Bursa plastik sandalye kiralama, Bursa tifany sandalye kiralama, Bursa masa kiralama, Bursa yuvarlak masa kiralama, Bursa dikdörtgen masa kiralama, Bursa kokteyl masası kiralama, Bursa bistro masa kiralama da vardır. Bursa organizasyon sizin bütün Bursa sandalye kiralama, Bursa masa kiralama hizmetlerinizi karşılamaktadır. Bütün Bursa sandalye, Bursa masa kiralama işleriniz için bize ulaşın. Bursa sandalye kiralamada adeti siz belirleyin. Bursa'nin sandalye kiralama ve masa kiralamadaki tek adresi Bursa masa ve sandalye kiralama.

Herhangi bir organizasyonunuzda açılış, düğün, nişan, toplantı ya da mezuniyet gibi davetlerde, masa ve sandalye kiralama ihtiyacı duyabilirsiniz.

Sizlere etkinliklerinizde kullanmanız için masa sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Masa ve sandalye kiralama çeşitlerimiz:

Sandalye kiralama: Plastik sandalye, tiffany sandalye.

Plastik sandalye kiralama: Kolsuz plastik sandalyeler etkinlik alanına kurulur. İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir.

Tifany sandalye kiralama:

Masa kiralama: Yuvarlak 10 kişilik banket masalar, 120x70 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 70x170 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 4 ve 6 kişilik kare masa kiralama hizmetleri. 4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama: 70x120 ve 70x170 cm ölçülerinde, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. İsteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.

Kokteyl masası kiralama: Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafından temin edilir. Kokteyl masaları, bir diğer adıyla bistro masalar 110 cm yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Renk seçeneklerimiz mevcuttur masa örtüleri giydirilir.

Servis masası kiralama: Catering (yemek) servis hizmetleri için skirtlerle giydirilmiş servis masaları.

Masa sandalye kiralama fiyatlarına nakliye ve hammaliye gibi unsurlar dahildir. Nakliye ve hammaliye nakledileceği yere ve masa sandalye adedine göre değişir. Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.